Servisní zóna

Vítejte v servisní zóně určené pro naše zákazníky. Zde můžete vstoupit do servisního modulu pro zadávání vašich požadavků.

On-line podpora

+420 723 998 902

 

Hardwarová řešení

K našemu softwarovému řešení dodáváme také specifický hardware

PDA

Při tvorbě aplikace e-sklad jsme museli vyhovět požadavkům praxe na umístění dat na plochu PDA displeje s tím, že se budou obsluze zobrazovat v daný okamžik jen nutné informace pro vykonávanou činnost. Práci s doklady zefektivňují přednastavené hodnoty účtů, cen nebo daňových skupin a jednoduché ovládání.

Tiskárny čárových kódů

Pro účely tisku štítků s čárovými kódy také zajišťujeme potřebný HW – tiskárny. Vybrané tiskárny odpovídají potřebám konkrétního provozu a naši specialisté jsou proškoleni na práci s tiskárnou tak, aby ji byli schopni nakonfigurovat dle potřeb zákazníka. Tiskárny pracují na principu termotisku nebo termotransferového tisku.

Infobox

Aplikace provozovaná na speciálních terminálech umístěných na výrobních dílnách slouží k zobrazení detailu výkresové dokumentace a získání technologických dat pro výrobu. Aktualizace dokumentace může z konstrukce nebo technologie na dílnu dorazit řádově během několika minut.

zakazky_screen

Informační tabule se zakázkami na dílně

Ze strany našich zákazníků jsme se setkali s požadavkem na on-line přenos informací o stavu jednotlivých zakázek přímo na dílnu. Tento přenos je zajištěn prostřednictvím obrazovek, na kterých se promítají denní plány s konkrétním označením jednotlivých zakázek podle jejich rozpracovanosti.

Společnost CNC Soufrez s. r. o. tyto tabule využívá také pro přenos informací o efektivitě jednotlivých pracovníků, zobrazují se také informace o tom, která zakázka musí být v daný okamžik zpracovávána přednostně. Díky tomuto řešení došlo k odstranění nepružné papírové podoby přehledu zakázek na dílně.

Docházkové terminály

Pro účely evidence samotné docházky a také snímání operací  zajišťujeme našim zákazníkům také dotykové terminály. Tyto jsou standardně dodávány s 10″ obrazovkou. Terminály jsou dodávány jak se čtečkou čárových kódů pro identifikaci zpracovávaného dílce, tak i čtečkou RFDI čipů pro zaevidování daného pracovníka na pracovišti a také jeho identifikaci pro danou výrobní operaci.

20160330_144144
Terminál