Servisní zóna

Vítejte v servisní zóně určené pro naše zákazníky. Zde můžete vstoupit do servisního modulu pro zadávání vašich požadavků.

On-line podpora

+420 723 998 902

 

Control spol. s r. o.

Jsme dodavatelem podnikového informačního systému Dialog 3000Skylla

Vyvíjíme nejpropracovanější ERP systém současnosti

Naším cílem je nabízet všem zákazníkům kvalitní a především funkční řešení pro jejich výrobu

about_dialog

Jak to začalo?

Společnost Control vznikla v roce 1994 a původně byla distributorem IS Dialog 2000C. Později naše společnost získala vývojová práva pro tento systém a od roku 2000 probíhají první implementace plnohodnotného ERP systému Dialog 3000Skylla. Nyní jsme schopni obstát v tvrdé konkurenci na českém i slovenském trhu.

Sídlo společnosti v Šenově u Nového Jičína

Kde nás najdete?

Dialog 3000Skylla nabízíme od roku 2003 také na Slovensku, pobočka sídlí v Senici. Po řadě stěhování a dlouholetém hledání vhodných prostor jsme se v roce 2009 usídlili ve vlastní zrekonstruované budově v Šenově u Nového Jičína. Slovenští kolegové také sídlí ve své vlastní budově a to od roku 2013 na ulici Štúrova v Senici.

slider_3

Přes 20 let s vámi

V říjnu 2014 jsme společně oslavili 20-ti leté výročí existence firmy. Do budoucna hledíme s optimismem a každý den intenzivně pracujeme na zdokonalování a vylepšování systému tak, abychom oslovili co nejvíce výrobních firem a těšili se tak z firemních
oslav i za dalších 20 let.

Naši zákazníci

Společnost Control se může pyšnit celkovým počtem 215 implementací informačního systému Dialog v širokém spektru českých a slovenských firem. Nejpočetněji je náš systém zastoupen ve výrobních podnicích z oblasti strojírenství. Výrazným počtem implementací se podílejí také firmy z dřevařského a nábytkářského průmyslu. Ostatní instalace ERP systému Dialog 3000Skylla nalezneme ve slévárenství, plastikářství, v obchodě a službách, textilním i potravinářském průmyslu.

Přehled referencí
Strojírenská výroba 0
Plastikářská výroba 0
Nábytek a dřevovýroba 0
Gumárenská výroba 0