Servisní zóna

Vítejte v servisní zóně určené pro naše zákazníky. Zde můžete vstoupit do servisního modulu pro zadávání vašich požadavků.

On-line podpora

+420 723 998 902

 

Profi plech Moravia

slider_2

Společnost Profi plech Moravia se zabývá kompletním zpracováním plechu a profilové oceli

Počet uživatelů softwaru: 15 uživatelů

 

Důvody zavedení Dialog 3000Skylla:
S rostoucím množstvím zakázek, které postupně přibývali, již nebylo možné starým způsobem přes excelovské tabulky udržet přehlednost ve výrobě. Z toho důvodu jsme se rozhodli pro zavedení ERP systému, který by zpřehlednil a systematizoval všechny zakázky.

Implementace:
Software Dialog 3000Skylla jsme si vybrali z několika nabídek různých společností. Po prezentaci systému, které nám Control umožnil ve společnosti podobného zaměření, jako máme my, jsme se shodli, že tento systém je postaven přesně pro naše potřeby. Máme implementovány moduly Nákup a Prodej, Řízení výroby a Sběr dat.

Jaký je z vašeho pohledu přínos ERP systému Dialog 3000Skylla?
Největším přínosem pro naši společnost je přehlednost výroby, přehled efektivity jednotlivých pracovišť a TPV, které je velmi přehledné a uživatelsky přívětivé.

Splnilo nasazené řešení vaše vstupní očekávání?
Naše očekávání bylo splněno, vše co jsme od tohoto systému požadovali funguje, a v případě požadavků jednotlivých uživatelů na různé úpravy oceňujeme přístup firmy Control, kdy nám vždy dokázali udělat potřebné úpravy.